Bizimle İrtibata Geçin

İnternetteki vizyonunuz iyi planlanmış, çevrimiçi varlığınızın geliştirilmesi için, birçok farklı uzmandan oluşan bir ekiple birkaç hafta boyunca canlı iletişimle hizmetinizde olacaktır. Sadece arkanıza yaslanın ve yönetimi devralmamıza izin verin. Önemli aşamalarda, bize geri bildirim ve onay verdiğiniz güncel sonuçları size gösteriyor olacağız. Bu şekilde herkesi mutlu eden sonuçlara ulaşıyoruz....
Daha Fazla Bİlgİ

İletişim

WEB YAZILIM & PROGRAMLAMA

Size Özel Çözümler

Size Özel Çözümler Üreterek İhtiyacınıza Uygun, Modüler ve Entegre Web Programlama Hizmetleri Veriyoruz. Firmanıza özel olarak ihtiyaçlarınıza uygun, işinizi veya işleyişinizi hızlandıran web sitenizle entegreli yada bağımsız çalışan web programları geliştiriyor ve özel çözümler sunuyoruz.

Sanal pos entegrasyonları, hesaplama araçları, analiz, raporlama, yönetim araçları gibi gereksinim duyduğunuz ve işinizi kolaylaştıran web tabanlı programlama hizmetleri veriyoruz.

WordPress, opencart gibi hazır altyapı sistemleri için talebinize uygun özel modül yazılımı, programlama, UI & UX tasarım ve kullanıcı deneyimli projeler geliştiriyoruz.

Web Yazılımı
Mobil Uygulama
Modül Geliştirme
WordPress Modül
Opencart Modül
Özel Web Programlama
Raporlama programlama