Bizimle İrtibata Geçin

İnternetteki vizyonunuz iyi planlanmış, çevrimiçi varlığınızın geliştirilmesi için, birçok farklı uzmandan oluşan bir ekiple birkaç hafta boyunca canlı iletişimle hizmetinizde olacaktır. Sadece arkanıza yaslanın ve yönetimi devralmamıza izin verin. Önemli aşamalarda, bize geri bildirim ve onay verdiğiniz güncel sonuçları size gösteriyor olacağız. Bu şekilde herkesi mutlu eden sonuçlara ulaşıyoruz....
Daha Fazla Bİlgİ

İletişim

Teknik Servis

HİZMETLER

Seyhan Ajans Teknik servisi bilgisayarınızda oluşan donanım (her türlü Anakart, ekran kartı, monitör, hdd, cpu CDR writer arızalanması vb..) yada yazılım (işletim sisteminin çökmesi, virüs bulaşması, sisteminizin çalışmaması vb) gibi sorunların nilgisayar teknik servis ekibimiz tarafından işyerinizde yada evinizde tamiri yapılmaktadır. Her türlü Bilgisayar ürünlerinizin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis istenmesi durumunda aynı gün en geç 1 saate kadar Teknik servis personelimiz, uzman teknisyenlerimiz, kısa sürede çözümü size sunacaklardır.

Notebook Servisi

Adana Merkezli Laptop ve Masa Üstü Bilgisayar servisi firmamız yazılımsal ve donanımsal tüm bilgisayar arızalarında marka ve model ayırmadan, garantili ve garanti dışı olan cihazlarınızın sorunlarına çözüm getirmektedir.

Server kurulumu

Firmamız server kurulumu konusunda yılların tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Server kurulumu büyük şirketler, kamular, bankalar, hastaneler ve eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir kurulumdur.

Profesyonel Veri Kurtarma

Herkesin en büyük korkusu bilgisayarlarındaki verileri kaybetmektir. Bu durum şirketler, kamular ve bankalar için çok büyük zara demektir. Veri kurtarma hizmetimiz ile sizleri bu sıkıntılarınızdan kurtarmaktayız.

Bilgisayar Bakım Sözleşmesi

Yıllık bir bakım planı çizilerek belirli bir ücret karşılığında plana göre gelinerek bilgisayarlarayerinde müdahale ile bakım, onarım ve teknik açıdan destek yapılmasıdır.

Notebook Peryodik İç Bakımı

Notebook iç bakımını ihmal etmek ilerde büyük sıkıntılara neden olabilir. Firmamıza getirdiğiniz arızalı notebooklarınızın tamiratını,bakımını olabilecek en kısa sürede bitirip sizlere teslim ediyoruz.

LCD Değişimi

Notebooklarınızdaki menteşe bölgesinde meydana gelen hasarlardan dolayı kasanızın bazı kısımlarında kırılmalar,bozulmalar meydana gelebilir. Getirdiğiniz arızalı notebooklarınızda kasa onarımı,bakımı ve Lcd değişimi yapmaktayız.

Notebook Satışı

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış notebookları sizlere sunmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz notebook önerileri son çıkan teknoloji trendlerine göre oluşturulmuş,kaliteli ve bütçenize uygundur.

Anakart Tamiri & Chip Değişimi

Herhangi bir nedenden dolayı sıkıntı yaşadığınız notebooklarınızda sorunlardan biri anakartınızda oluşan bir sıkıntıdan meydana gelebilir. Firmamız notebooklarınızın anakartını sorunsuz bir şekilde tamir edip chip değişimi sağlamaktadır.

saha satış programı