Bizimle İrtibata Geçin

İnternetteki vizyonunuz iyi planlanmış, çevrimiçi varlığınızın geliştirilmesi için, birçok farklı uzmandan oluşan bir ekiple birkaç hafta boyunca canlı iletişimle hizmetinizde olacaktır. Sadece arkanıza yaslanın ve yönetimi devralmamıza izin verin. Önemli aşamalarda, bize geri bildirim ve onay verdiğiniz güncel sonuçları size gösteriyor olacağız. Bu şekilde herkesi mutlu eden sonuçlara ulaşıyoruz....
Daha Fazla Bİlgİ

İletişim

Seo Hizmeti

Profesyonel SEO Hizmeti

Seyhanweb SEO hizmeti, büyüklüğünüz, kapsamınız ve ne kadar süredir çalıştığınıza bakılmaksızın, kuruluşunuz için faydalı olacaktır. Web siteniz için öngördüğümüz büyüme türünü elde etmenize yardımcı olmak istiyoruz. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız, sürekli iş büyümesini ve müşteri sayısında sürekli bir artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Gerçek Zamanlı SEO Hizmeti

Birebir, gerçek zamanlı ve uygulamalı olarak SEO uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

A'dan Z'ye Teknik Analiz

Web siteniz SemRush, ScreamingFrog, Ahrefs ve Moz araçlarının PRO sürümleriyle analiz edilir. Tüm eksiklikler ortaya çıkarılır ve bir rapor haline getirilir. Ayrıca web sitenizin performans değerlendirmesi de yapılır. Performansımızı olumsuz etkileyecek konular tespit edilir.

İçerik Analizi

Web sitenizde yayınladığınız içerikler analiz edilir. Sektörde yer alan rakip kaynaklarda yayınlanan içeriklerle çeşitlik metrikler dikkate alınarak karşılaştırılır.

Rakip Analizi

Rakiplerin trafik aldığı anahtar kelimeler, trafik kaynakları, kullandığı kanallar ve bağlantılar analiz edilir. Yol haritası için bize fayda sağlayacak tüm kanallar ve tekniklerden faydalanılır.

Anahtar Kelime Analizi

Hem mevcut kelimelerimizin konum tespiti hem de yeni kelimelerle alakalı analiz sürecidir. Bu süreçte web sayfamızın trafiğini artıracak mevcut kelimelere hem de yeni kelimelere odaklanıyoruz. Bu aşamada da yol haritamıza katkı sağlayacak her maddeden faydalanıyoruz.

Negatif SEO Kalkanı

Web sitenize yapılan yada istemeden yapmış olduğunuz negatif SEO çalışmalarını tespit ediyor ve bunların kaldırılmasıyla ilgili çalışmayı yapıyoruz.

Hataların Düzeltilmesi

Gerek teknik gerek içerik gerekse bağlantı tarafında yapmış olduğumuz tüm hatalarla alakalı iyileştirme çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışmalarda sizinle beraber ortak olarak çalışıyoruz. Tekrarlanan başlık ve meta açıklama hatalarından site hızını yavaşlatacak nedenlere, kalitesiz içeriklerin iyileştirilmesi için yapılacak geri bildirimlerden rakip sitelerin faydalı kaynaklarının tespit edilmesi ve uygulanmasına kadar bir çok konuda aksiyon alıyoruz.

Yol Haritasının Hazırlanması ve Uygulanması

Temel atıldıktan yani hatalar giderildikten ve içerikler düzenlendikten sonra web sitemizin doğru hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak yol haritasını hazırlıyoruz. Gerekli entegrasyonları yapıyor ve hazırlanan yol haritasını gerçek zamanlı olarak birlikte uyguluyoruz.

Destek

Seyhanweb SEO hizmetinden faydalanan her bir kişi için destek almak bir telefon çağrısı, bir WhatsApp mesajı yada bir e-mail kadar yakın. Ne zaman isterseniz destek alabilirsiniz. Seyhanweble kimseye ihtiyacınız kalmayacak.

saha satış programı