Bizimle İrtibata Geçin

İnternetteki vizyonunuz iyi planlanmış, çevrimiçi varlığınızın geliştirilmesi için, birçok farklı uzmandan oluşan bir ekiple birkaç hafta boyunca canlı iletişimle hizmetinizde olacaktır. Sadece arkanıza yaslanın ve yönetimi devralmamıza izin verin. Önemli aşamalarda, bize geri bildirim ve onay verdiğiniz güncel sonuçları size gösteriyor olacağız. Bu şekilde herkesi mutlu eden sonuçlara ulaşıyoruz....
Daha Fazla Bİlgİ

İletişim

Otoroute Mobil Saha Satış Programı

İster ofiste ister sahada, ister online ister ofline Otoroute Saha Satış Programı ile tüm işlemleriniz kontrol altında

En Kapsamlı Saha Satış Programı

Otoroute mobil saha satış sistemi; firmaların hangi satış türüne (sıcak, soğuk ya da karma satış) sahip olduğuna bakmaksızın, satış ekiplerinin sahada yaptıkları işlemlerin merkez ofis ile entegre edilmesini sağlayan bir otomasyon sistemidir. Bu sistem ile birlikte müşteri siparişleri toplanabilir, sahada iken anında fatura ve irsaliye gibi belgeler düzenlenebilir ve müşteriye gönderilecek olan ürünlerin depodan çıkış işlemleri yapılabilir. Kısacası satış sürecine ait tüm işlemler, Otoroute saha satış sistemi ile kontrol altına alınabilir. Üstelik bu fonksiyonel mobil satış sistemi, ister online(çevirimiçi) ister ofline(çevirimdışı) çalışma imkânını da tanımaktadır. Yani, alıştığınız Otoroute kalitesi artık internet bağlantısı olsun yada olmasın yine yanınızda olmaya devam ediyor.

Günümüz koşullarında artık kâğıt, kalem ya da diğer materyaller ile fatura kesmek çok zor ve zaman alan bir işlem olmak ile birlikte bu zorluk saha satış ekipleri tarafından daha da fazladır. Otoroute mobil saha satış sistemi sayesinde sahada işlem yapan plasiyerler, Windows El Terminali yada Akıllı Telefonlar aracılığı ile fatura/irsaliye düzenleme ve sipariş alma gibi tüm işlemleri offline olarak yada online olarak yapabilmektedir. Otoroute mobil saha satış sistemi, bir diğer ifade ile merkez ofis ile sahadaki plasiyerler arasında bir iletişim köprüsü kurar. Bu sayede şirket yetkilileri, sahada çalışmalarına devam eden tüm ekibini anlık olarak kontrol edebilir. Çünkü kullanılan bu sistem içerisinde sayısal harita desteği ve ziyaretçi takibi gibi özellikler de mevcuttur. Üstelik plasiyer, malzeme resim desteği sayesinde ürünleri fotoğrafları ile birlikte müşterilerine gösterebilmektedir. Herhangi bir LOGO çözümü ile entegre olabilen Otoroute mobil satış sistemi sayesinde, sahadayken tanımlı olan tüm kampanyalara ulaşabilmek ve müşteriye anında kampanyalı ürün satışı yapabilmek de mümkündür.

saha satış programı