Bizimle İrtibata Geçin

İnternetteki vizyonunuz iyi planlanmış, çevrimiçi varlığınızın geliştirilmesi için, birçok farklı uzmandan oluşan bir ekiple birkaç hafta boyunca canlı iletişimle hizmetinizde olacaktır. Sadece arkanıza yaslanın ve yönetimi devralmamıza izin verin. Önemli aşamalarda, bize geri bildirim ve onay verdiğiniz güncel sonuçları size gösteriyor olacağız. Bu şekilde herkesi mutlu eden sonuçlara ulaşıyoruz....
Daha Fazla Bİlgİ

İletişim

E-Ticaret

A'dan Z'ye Pazar Yerleri ve E-Ticaret

E-ticaret internet üzerinde sunulan bilgi, ürün ve hizmetlere dünyanın her yerinden anında erişim imkanı sağlamaktadır. Böylece 7 gün 24 saat çalışmaktadır ve altyapısı ile alışverişi kısıtlayıcı zaman problemlerini ortadan kaldırarak mağazanızın satışlarını kat kat arttırmaktadır. Sanal mağazanızın sundugu yüksek imkanlar ile işlemlerinizin çok kısa bir sürede tamamlandıgını ve ticaretin daha kolaylastıgını bir süre sonra sizde göreceksiniz. E-ticaretin şirket yönetimine etkileri Elektronik ticaret ve özellikle de internet, firmaların iş yapma seklini de degistirmektedir; Seyhanweb Olarak Tüm pazar yerleri Mağaza Açılışlarını Ürün Yüklemelerini, Erp Entegrasyonunu, Raporlama ve Fiyatlandırma Sürecini A'dan Z'ye Anahtar teslim Olarak Müşterilerimize Sunuyoruz. E-ticaret ve Pazar Yerleri Mağaza Açılışları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin lütfen İletişime Geçiniz

E-Ticarete Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticaret yapmak ve Ürünlerinizi Daha Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek İçin önünüzde üç seçenek vardır. Ya GittiGidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerlerinde Mağaza Açıp satış yaparsınız, ya kendinize özel bir e-Ticaret sitesi kurarsınız, ya da ikisini aynı anda yapabilirsiniz.

Pazaryerlerinde satış yapmanın ve kendi sitenizde satış yapmanın birbirlerine karşı bazı avantajları olacaktır. Pazaryerlerinde Satış Yapmak Pazaryerleri, tüketici gözünde daha güven vericidir. Alıcılar; kart bilgilerinin zarar görmeyeceğini, iade süreçlerinde sıkıntı yaşamayacağını bilirler. Bir diğer avantajı ise ziyaretçi trafiğidir. Kendi internet sitenizde günde 1.000-10.000 arası ziyaretçi ağırlayabilirsiniz. Ancak pazaryerleri günde milyonlarca trafik almaktadır. Sizi hiç bilmeyen ancak sizin sattığınız ürünü satın almak isteyen bir kişi, size pazaryeri aracılığıyla daha kolay ulaşabilir. Pazaryerinin bir diğer avantajı ise reklamdır. Siz reklam için uğraşmazsınız, pazaryeri zaten sizin adınıza reklam yapıyor olacaktır. Ancak elbette bunlarının hepsinin bir bedeli var. Pazaryerleri ürününüzden satış komisyonu alır. Özetle; siz 20 ₺’den bir ürün sattıysanız, pazaryeri yönetimi bu ürünün içerisinden kendi komisyonunu alır ve kalan miktarı sizin hesabınıza yatırır. Ürüne ve pazaryerine göre komisyon oranları değişir, Türkiye’de pazaryerleri genelde %6 ila %15 arasında komisyon kesintisi yapar.

*Kendi sitenizde satış yapmak pazaryerlerine göre biraz daha maliyetli olsa da hiç kuşkusuz prestijinizi iki katına çıkartacaktır.

*Ayrıca istediğiniz ziyaretçi trafiğini sağlarsanız markalaşma yolunda büyük adım atmış olursunuz.

*Kurumsal kimliğiniz daha tanınır ve erişilebilir hâle gelebilir.

*Kendi sitenizde satış yapmak isterseniz yazılım, tasarım ve sanal pos komisyonları masrafları dışında bir masrafınız olmayacaktır.

Mağaza Açılışları

Mağaza Açlışları İçin Seyhanweb'ten Destek Alabilir, Dilerseniz Tüm Mağazalarınız Ajansımız Tarafından Açılarak Sizleri Evrak Bürokrasisinden Kurtararak Tüm Platformları Teslim Edebiliriz. Sizde Sanal Mağazalarınızı Açmak İstiyorsanız info@seyhanweb.com Mail Adresine Mail yoluyla ulaşarak ve/veya +905382848714 Numaralı Destek Hattımızı Arayabilirsiniz.

E-Ticaret pazar Yerleri